Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhaketa Klasike e Shiut IONA™ eshte e lehte dhe praktike, dhe ofron nje mbrojtje ujendaluese dhe rrit dukshmerine. Vecorite perfshijne kapuc te mbledhshem, lidhese rregulluese ne fund, xhepa te gjere ruajtes dhe vrima per ventilim.

  • Pelhure e lehte ujeduruese me qepje te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • 2 xhepa per hapsire te sigurte
  • Hapje me Zinxhire Para
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Menge elastike nga brenda
  • Vrima dhe hapje mbrapa per ventilim dhe komfort
  • Ambalazhimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  F440 Xhakete Shiu Klasike IONA™

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: F440

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Dimerore-Mushama-Pelerine-Kostum-Shiu-Uje-Ndaluese-Dimerore-Mbrojtese-Shirt-Fosforeshent

  Produktet e shikuara se fundmi