Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Pavaresisht nese jeni ne hekurudhe apo afer rruges, Xhaketa RT40 eshte perfekte per punet ne terren ku mbrojtja me ane te dukshmerise se larte eshte e nevojshme. Stil klasik dhe e durueshme, e certifikuar nga EN ISO 20471, Klasi 3, dhe GO/RT 3279, duke mundesuar nivelin me te larte te sigurise.

  • Pelhure e forte poliester/pambuk me shtrese texpel kundra njollave
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Te gjitha pikat e dobeta te perforcuara
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  • Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë hekurudhore (vetem ngjyra portokalli)
  • Certifikim CE
  • Shtrese e siperfaqesore Anti Vaj, Anti Uje dhe Anti Njolle
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Reg S - 3XL

  Standards    
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN ISO 20471 Class 3
  GO/RT 3279 Issue 8

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  RT40 Xhakete Fosforeshente Poli-pambuku, GO/RT

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT40

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakte-Fosforeshente

  Produktet e shikuara se fundmi