Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhakete shume cilesore qe te jepe dukshmeri te larte dhe rehati maksimale. Materiali unik i lehte ofron ajrosje te madhe, mbrojtje uje dhe era. Kapuci i bashkengjitur dhe kapaku mbulues me kopsa jane vecori shume te mira per mot te keq.

  • Certifikim CE
  • Qepje Ujeduruese te Ngjitura
  • Shirit reflektues i ngjitur me te nxehte
  • Ajrosese, ere ndaluese, dhe ujerezistuese
  • Peshe e Lehte
  • 2 xhepa per hapsire te sigurte
  • Xhepa te thelle ruajtes
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Mbyllje me kapak para
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - XXL

  Standards    
  EN ISO 20471 Class 3
  EN 343 Class 3:2

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S496 Xhakete Sealtex™ Ultra, Dyngjyreshe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S496

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Fosforeshente-Reflektive-e-Verdhe-Ujendalues-Erendaluese-Ajrosese

  Produktet e shikuara se fundmi