Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhaketa Sealtex Ultra mundeson mbrojtje te plote ndaj shiut dhe dukeshmeri te larte dhe rahati te persosur. Rezistuese, funksionale, me shume xhepa, kapuc qe fshihet nen jake dhe menge elastike.

  • Certifikim CE
  • Qepje Ujeduruese te Ngjitura
  • Shirit reflektues i ngjitur me te nxehte
  • Ajrosese, ere ndaluese, dhe ujerezistuese
  • 2 xhepa per hapsire te sigurte
  • Xhepa te thelle ruajtes
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Mbyllje me kapak para
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Reg S - 3XL

  Standards    
  EN ISO 20471 Class 3
  EN 343 Class 3:2


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  RT50 Xhakete Sealtex™ Ultra Pa Shtrese

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT50

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Fosforeshente-Reflektive-Ujendaluese-Erendaluese-Ajrosese

  Produktet e shikuara se fundmi