Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • E dizenjuar per te mbajtur perdoruesin te dukshem, te sigurte dhe te thate ne kushtet e ashpra te motit. Kjo xhakete e lehte dy ngjyreshe me stil ka si vecori nje kapuc qe paloset nen jake, xhepa te gjere per ruajtje te bollshme dhe mbrapa panel ventiluese.

  • Certifikim CE
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • 2 xhepa per hapsire te sigurte
  • Xhepa te thelle ruajtes
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Menge elastike nga brenda
  • Vrima dhe hapje mbrapa per ventilim dhe komfort
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
  • Lidhese dhe bashkuese te rregullueshme per pozicionimin me te rahatshem
  • Shirit Bio motion pattern per te permiresuar dallimin e formes njerezore ne distance
  • Rezistente ndaj Eres
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli/Blu e Erret     Reg S - 3XL
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 3XL
  E Verdhe/E Zeze     Reg S - 5XL

  Standards    
  ANSI/ISEA 107-2015 TYPE R CLASS 3
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  EN ISO 20471 Class 3
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  H443 Xhakete Shiu Klasike Fosforeshente, Dyngjyrshe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: H443

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Pelerine-Mushama-Shiu-Fosforeshente-Reflektive-Portokalli-e-Verdhe-Ujendaluese

  Produktet e shikuara se fundmi