Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhaketa Traffic me e shitura eshte pershtatur ne stile dhe dizajne per femra. Karakteristikat ekselente te xhaketes standarte traffic jane ruajtur ne kete veshje, ndersa e hapura anesore me kopsa mundeson perputhjen perfekte per perdoruesin.

  • Certifikim CE
  • Qepje me Shirit Hermetik per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Me shtrese dhe mbushje te plote per te mbajtur ngrohtesine trupit
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep i fshehur telefoni
  • Xhep i brendshem ne kraharor
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Mbyllje me kapak para
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Menge e brendshme te Trikotuar
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Shirit tub reflektiv
  • Jeka me shtrese Fleece per ta bllokuar nxehtesine dhe per te rritur ngrohtesine
  • Te cara anesore
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe     Reg XS - XL

  Standards    
  EN ISO 20471 Class 3
  EN 343 Class 3:1
  EN 342 (0.503M2. K/W(B). X. 3. 2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S360 Xhakete Fosforeshente Traffic per Femra

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S360

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Fosforeshente-Refelektive-per-Femra

  Produktet e shikuara se fundmi