Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Dizajn bashkekohor 4-ne-1 i xhaketes qe ofron kombinimet e: pjesa e siperme e lehte, pjesa e jashteme e kombinuar me jelekun e trashe, jelek i trash i dyanshem dhe dyngjyresh qe vishet vec. E rehatsheme dhe praktike, xhaketa eshte e adaptueshme per te gjitha kushtet e motit dhe mundeson dukshmeri te plote te perdoruesit ne kushtet e ndricimit te dobet. Vecori te tjera jane: xhepa te shumte per ruajtje te bollshme, kapuc qe mund te ndahet, qepje hermetike per mbrojtje te plote ndaj eres dhe ujit dhe hapsire per printimin e emrit te kompanise.

  • Certifikim CE
  • Qepje me Shirit Hermetik per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Xhaketa mund te vishet ne 4 menyra per perdorime te shumta
  • Jelek ngrohes i brendshem qe mund te hiqet dhe vishet nga te dy anet
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Xhep i brendshem ne kraharor
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Menge e brendshme te Trikotuar
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Jelek i Trashe i brendshm interaktive
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Menge e brendshme te Trikotuar
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve

  Colour/Fit/Size    
  Portokalli/Blu e Erret     Reg S - 3XL
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Standards    
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN ISO 20471 Class 3
  GO/RT 3279 Issue 8 (orange only)
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S471 Xhakete Fosforeshente 4-ne-1 Traffic,

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S471

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Fosforeshente-Portokalli-Verdhe-Ujendalues- 4-ne-1-Traffic

  Produktet e shikuara se fundmi