Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Nje xhakete inovative dhe funksionale e cila ploteson te gjitha parakushtet dhe nevojat e standarteve te linjes Fosforeshente, S468 eshte nje lider i vertet ne treg. Mbeshtjella ujendaluese mundeson mbrojtje kunder motit te lagesht. Xhaketa perfshin gjithashtu nje jelek te stilit S469.

  • Certifikim CE
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Xhaketa mund te vishet ne 4 menyra per perdorime te shumta
  • Jelek i Trashe i brendshm interaktive
  • Zinxhir i Dyanshem
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Xhep i brendshem ne kraharor
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Menge e brendshme te Trikotuar
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Reg XS - 5XL
  E Verdhe     Reg XS - 5XL

  Standards    
  ANSI/ISEA 107-2015 TYPE R CLASS 3
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN ISO 20471 Class 3
  GO/RT 3279 Issue 8 (orange only)
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S468 Xhakete Fosforeshente 4-ne-1 Traffic

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S468

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Xhup-Fosforeshente-Reflektive-Portokalli-Verdhe-Ujendaluese-Dimerore-Ndaj-Ftohit-4 ne 1-Traffic

  Produktet e shikuara se fundmi