Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Nje xhakete inovative e cila ofron shtate kombinime te ndryshme perdorimi. Kjo xhakete e praktike eshte e adaptueshme ne te gjitha kushtet e motit dhe eshte certifikuar nga standarti me i larte i ujedurueshmerise dhe aftesise ajrosese. Vecorite perfshijne: jake fleece per ngrohtesi dhe rehati optimale, lak per radio, unaze-D, mbajtes ID, xhepa te shumte per ruajtje te bollshme,shirit i holl reflektues, kapuc qe mund te ndahet dhe hapsire per printimin e logos se kompanise.

  • Certifikim CE
  • Ujeduruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Xhakete qe mund te vishet ne 7 menyra per shum perdorime
  • Xhakete brendshme qe mund te hiqet dhe mund te vishet nga te dyja anet per zhdervjelltesi te shtuar
  • 13 Xhepa per ruajtje
  • Xhep i fshehur telefoni
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Kapuc qe cmontohet
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
  • Lak per radio
  • Mbajtese karte ID
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Shirit tub reflektiv
  • Jake fleece dyngjyrshe per te mos u bere pis shpejt
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Veshje e brendshme Interaktive
  • Kapuc me forme ergonomike per pershtatje te mire
  • Cilesia e larte e siperfaqes se pelhures nuk lejon krijimin e njollave dhe thahet shpejt
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  • Rezistente ndaj Eres
  Colour/Fit/Size    
  E Verdhe/Blu e Erret     Reg XS - 4XL
  Portokalli/Blu e Erret    Reg S - 4XL

  Standards    
  AS/NZS 4602.1:2011 Class D/N
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN 342 (0.416m².K/W (B). X.2.2)
  EN 342 (Class 0.416m2 K/W (B) X. 2. 2 Excluding clause 4.5 restricted wearing time)
  EN ISO 20471 Class 3
  EN 343 Class 3:3
  GO/RT 3279 Issue 8 (orange only)


  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S426 Xhakete Fosforeshente 7-ne-1 Traffic,

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S426

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Fosforeshente-7-ne-1-Traffic

  Produktet e shikuara se fundmi