Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhaketë Premium të lehta e të çertifikuara për nivelet mbrojtëse më të larta ndaj ujit dhe ajrosëse. Xhaketa ofron mbrojtje të pakrahasueshme ndaj motit dhe rehati të perdoruesit. E qendrueshme, funksionale dhe e mbushur plot me karakteristika, duke përfshirë kapuç që fshihet dhe çmontohet, xhepa të shumëfishta për ruajtje të mjaftueshme, lak për radio dhe shtrësë të brendshme për ngrohtësi dhe rehati optimale.

  • Certifikim CE
  • Ujeduruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Peshe e Lehte
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni i fshehur
  • Xhepa te thelle ruajtes
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Kapuc qe cmontohet
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve

  Material
  Shell Fabric     300D Breathable - 100% Polyester, 300D Oxford Weave, PU Coated, Breathable, Stain-Resistant Finish 190g
  Lining Fabric     100% Polyester 60g

  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Portokalli    Reg S - 3XL

  Standartet  
  EN ISO 20471 CLASS 3
  RIS3279TOM ISSUE 1 ORANGE ONLY
  EN 343 CLASS 3:3
  WP 10,000MM, MVP 10,000G/M²/24HRS

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  RT60 Xhaketë Hi-Vis Ajrosëse

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT60

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhaketë-Hi-Vis-Ajrosëse-Traffic

  Produktet e shikuara se fundmi