Certifikata

 • Xhaketa e Shiut Ajrosëse PW3 Extreme është një xhaketë e papërshkueshme nga uji dhe ajrosëse. E bërë nga pëlhura e qëndrueshme dhe eleastike 300D e veshur me shtresë PU dhe rezistente ndaj njollave, kjo xhaketë përmban shumë karakteristika si: kapuç ergonomik që hiqet, xhepa të shumëfishta për ruajtje të sigurtë, teknologjinë e zinxhirit Ezee zip dhe hapsirë nën krahë për ajrosje. Dizajni i tij bashkëkohor dhe përshtatja moderne sportive kombinon stilin me performancën.


  Certifikim CE
  Uljuruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  Shirit reflektues HiVisTex Pro i lehtë dhe i segmentuar për dukshmeri të shtuar
  Shtresa e siperfaqes Anti-Vaj, Anti Uje dhe Anti Njolle
  5 xhepa për hapësira të shtuar
  Xhep telefon i fshehur
  Xhepa te brendshem
  Menge te rregullueshme Hook & loop
  Shirit i holle reflektuese
  Qepje te dyfishte per mua Shume Rezistence
  Zinxhir Ezee Zip ju jep lehtesi ne perdorim edhe kur ju keni veshur doreza pune.
  Kapuc që cmontohet
  Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Europian
  Zinxhir nen Krahe per Ajerosje
  Vendi për printim për firmë dhe firma
  Kapuc që mund të hiqet
  Menge më vryme për gishtin e madh
  Lak për radio


  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Portokalli/E Zezë    Reg S - 3XL
  E Verdhë/E Zezë    Reg S - 3XL

  Standartet   
  EN ISO 20471 Class 3
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN 343 Class 3:3 (WP 11.000mm MVP 50.000g/m²/24hrs)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  PW360 Xhaketë Shiu Ajrosëse PW3 Extreme


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhaketë-Shiu-Ajrosëse-Fosforeshente-Dy-Ngjyreshe-Reflektive

  Produktet e shikuara se fundmi