Certifikata

 • Ky sistem i mrekullueshëm i xhaketës 5-në-1 është i adaptueshëm për çdo situatë pune. Xhaketa e jashtme përmban 2 xhepa të gjera të mëdha, mëngë të rregullueshme dhe kapuç të fshehur. Xhaketa e brendshme ka mëngë me pëlhurë fluoreshente, mënge të thurura dhe 2 xhepa anësorë. Si xhaketa e jashtme ashtu edhe e brendshme janë të çertifikuara sipas EN ISO 20471 Klasi 3 për mbrojtje dhe siguri maksimale të dukshmërisë.


  Certifikim CE
  Qepje me Shirit Hermetik për të ndaluar penetrimin e ujit
  Shirit reflektues për mua shumë dukshmeri
  Xhaketa mund të vishet në peshë për shumë përdorime
  Xhakete e brendshme cmontohet per mua shume llojshmeri
  7 xhepa për hapsira mbajtese më të madhe
  Xhep i fshehur telefonit
  Zinxhir i Dyanshem
  Kapuc se paloset nen jake
  Të rregullueshme me kopsa
  Siperfaqja e pelhures eshte ekstremisht e veshtire, duke shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% UV rrezeve
  Certifikuar sipas EN ISO 20471 pas 50x larjeve
  Veshje e brendshme Interaktive
  Mbajtësi i ri ID është i dyfishtë që lejon vendosjen e ID shtrire ose ne kembe
  Astar qe cmontohet per mua shume llojshmeri
  Lak për radio


  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Portokalli    Reg S - 3XL
  E Verdhë    Reg S - 3XL

  Standartet   
  EN ISO 20471 Class 3
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (ORANGE ONLY)
  EN 343 Class 3:1 (WP 15.000mm)
  EN 342 (0.352 (M².K/W). 2. X)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S765 Xhaketë 5-në-1 e Dukshmërisë së Lartë

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S765

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhaketë-5-në-1-e-Dukshmërisë-së-Lartë

  Produktet e shikuara se fundmi