Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Xhaketë mbrojtëse me kualitet të lartë që mund të vishet sëbashku me fleece Hi-Vis për më shumë izolim. Ujë-duruese dhe ajrosëse me standartet më të larta, kjo xhaketë ka shumëllojshmëri cilësimesh si: kapuç i cili mund të hiqet, shumë xhepa për hapësirë mbajtëse të shtuar dhe shirit reflektiv rezistent për dukshmëri maksimale.

  • Certifikim CE
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Zinxhir interaktiv per funksionalitet te shtuar
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep i fshehur telefoni
  • Xhep i brendshem ne kraharor
  • Zinxhir i Dyanshem per Hapje te Shpejte
  • Mbyllje me kapak para
  • Kapuc qe cmontohet
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Beli i rregullueshem me lidhese
  • Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% rrezeve UV
  • Ujeduruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures

  Material
  Pëlhurë  e  Jashtme:  Ajrosëse 300D - 100% Poliestër, Thurje Oxford 300D, e Veshur me PU, Ajrosëse, me Sipërfaqe Anti-Njollave 190g
  Pëlhura  e  Brendshme:  100% Poliestër  60g

  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Portokalli    Reg S - 3XL

  Standartet  
  EN ISO 20471 CLASS 3
  RIS3279TOM ISSUE 1 ORANGE ONLY
  EN 343 CLASS 3:3
  WP 10,000MM, MVP 10,000G/M²/24HRS

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  RT63 Xhaketë Hi-Vis Ajrosëse Traffic (Interaktive)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT63

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhaketë-Hi-Vis-Ajrosëse-Traffic-Interaktive

  Produktet e shikuara se fundmi