Certifikata

 • Ky jelek ekzekutiv ka karakteristika të jashtëzakonshme si xhepi i ID-së, dy xhepa anësorë dhe një unazë D me përfitim të shtuar të përputhjes me kërkesat e RIS. Veshja përfshin një funksion të shkëputjes prej 4 pikash në shpatullat dhe shtresat anësore.


  Certifikim CE
  Uljuruese dhe ajrosese me pulla te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
  Shirit reflektues për mua shumë dukshmeri
  Me shtresa dhe mbushje të plotë për të mbajtur ngrohtesine trupit
  4 xhepa per vendosje te sigurte
  Xhep i fshehur telefonit
  Xhep i brendshem ne kraharor
  Zinxhir i Dyanshem
  Mbyllje me kapak para
  Kapuc që cmontohet
  Menge e brendshme te Trikotuar
  Beli i rregullueshem me lidhese
  Pelhura e klasifikuar me UPF 50+ per te bllokuar 98% UV rrezeve
  Siperfaqja e pelhures eshte ekstremisht e veshtire, duke shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Certifikuar sipas EN ISO 20471 pas 50x larjeve


  Ngjyra / Montimi / Madhësia
  Portokalli Reg S - XXL

  Standardet
  RIS-3279-TOM ISSUE 1 (Portokalli Vetëm)
  EN 343 Klasa 3: 2 (WP 10.000mm, MVP 10.000g / m² / 24hrs)
  EN 342 (0.345 (M.K / W) 2. X)
  EN ISO 20471 Klasi 3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  RT34 Jelek Executive RIS Hekurudhe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: RT34

  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Jelek-Fosforeshent-Reflektiv-Ujendalues-Termo-Izolues-Portokalli

  Produktet e shikuara se fundmi