Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA jep një shikueshmëri më të madhe me mbulim të shtuar për shkak të gjatësisë së saj më të gjatë. Duke përdorur pëlhurë të lehtë, kjo pallto është plotësisht i papërshkueshëm nga uji. F438 gjithashtu përmban një kapuç të ambalazhuar, xhepa për ruajtje të sigurt, si dhe unaza dhe carje shpinën e pasme për të shtuar ajrosjen.

      Pelhure e lehte ujeduruese me qepje te izoluara per te ndaluar penetrimin e ujit
      Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
      Shirit reflektues per me shume dukshmeri
      Hapje me Zinxhire Para
      2 xhepa per hapsire te sigurte
      Kapuc qe paloset nen jake
      Menge elastike nga brenda
      Vrima dhe hapje mbrapa per ventilim dhe komfort
      Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures

  Shell Fabric     100% Poliestër, e Veshur me PVC 210g

  Colour/Fit/Size    
  Blu e Errët     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1 (WP 5.000mm)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  F438 Mushama Shiu me Shirita Reflektive IONA

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: F438

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Dimerore-Mushama-Pelerine-Kostum-Shiu-Uje-Ndaluese-Dimerore-Mbrojtese-Shirt-Fosforeshent

  Produktet e shikuara se fundmi