Ky model 3-ne-1 qe i eshte shtuar games Hi-Vis 150D Oxford me nje cmim konkurues dhe mundeson zdervjelltesine maksimale me dizenjon inovative. Xhepat praktike me shume shtresa, mbyllje e plote paresore me zinxhir, kapuc qe mund te mblidhet ne jake dhe nje xhakete fleece qe mund te visht dhe vetem pa xhupin.

    Certifikim CE
    Qepje me Shirit Hermetik per te ndaluar penetrimin e ujit
    Shirit reflektues per me shume dukshmeri
    Xhakete qe mund te vishet ne 3 menyra per shume perdorime
    Xhakete e brendshme cmontohet per me shume llojshmeri
    9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
    Xhepa te thelle ruajtes
    Mbyllje me kapak para
    Kapuc qe paloset nen jake
    Te rregullueshme me kopsa
    Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
    Lak per radio
    Mbajtese karte ID
    Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
    Astar qe cmontohet per me shume llojshmeri

Pelhure shell     Thurje Oxford 150D 100% Poliester, Veshur me PVC 200g
Lining Fabric     Rrjete 100% Poliester 60g
Removable Fabric;   Fleece 100% Poliester, Siperfaqe Anti-Pushavitje 280g

Colour/Fit/Size    
Portokalli/Blu e Erret    Reg S - 3XL
E Verdhe/Blu e Erret     Reg S - 3XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

S162 Xhakete Fosforeshente 3 ne 1 Lite

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S162

Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

Etiketimet: Xhakete-Fosforeshente-Reflektive-Portokalli-Verdhe-Ujendaluese

Produktet e shikuara se fundmi