• C075 Pantallona Kuzhinieri Barnet - Hook & Bar 100% Pambuk

Vecorite e produktit

 • Materiali

 • Gajte punes ne kushte me temperature te larte, nuk mund te kalohet performanca e pambukut 100%. Thithes dhe i rehatshem, materiali i lehte do ju mbaje te fresket gjate gjithe dites.

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku per komformitet te shtuar dhe ajrosje
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhepa anesore
  • Xhep i holle mbrapa
  • Mbyllje me grep dhe tokez
  • Bel gjysem elastik
  • Dizenjo unisex per shume perdorime
  Pelhure kryesore:     100% Pambuk, 190g

  Colour/Fit/Size    
  Blu/Nuance e Bardhe     Reg XS - 3XL, Gjate XS - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  C075 Pantallona Kuzhinieri Barnet - Hook & Bar 100% Pambuk

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: C075
  • 2,629 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Pantallona-Kuzhineri-Kuzhine-Guzhine-100%-Pambuku

  Produktet e shikuara se fundmi