Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Fshirese per siperfaqe Sanitare e dizenjuar per te mbrojtur siperfaqen dhe te parandaloje ndotjen. Ideale per siperfaqet sanitare qe jane te rendesishme per pergatitjen e ushqimit. E testuar ne menyre te pavarur nga standarti Europian EN1276 & EN14476.

  • Permbajtja e Alkolit 4
  • Pa arome
  Colour/Fit/Size    
  Blu     Reg -
  Additional Sizing Info     195mm x 200mm


  Standards    
  EN 1276

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  IW50 Peceta Sanitare per Siperfaqe (200 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: IW50
  • 1,448 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Peceta-Pastruese-Industriale-letra-te-lagura

  Produktet e shikuara se fundmi