Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Fshirese duarsh sanitare me veprim antibakterial - efektive kunder 99.9% te bakterieve duke perfshire Human Influenza H1N1 dhe H3N2. E testuar ne menyre te pavarur nga standarti Europian EN12054 & EN14476.

  • Permbajtja e Alkolit 3
  • Pa arome
  Colour/Fit/Size    
  Blu     Reg -
  Additional Sizing Info     195mm x 200mm

  Standards    
  EN 12054
  EN 14476

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  IW40 Peceta Sanitare per Duart (200 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: IW40
  • 1,448 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Peceta-Pastruese-Industriale-letra-te-lagura

  Produktet e shikuara se fundmi