Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Pecete e lagur per pune te renda per te pastruar me shpejtesi vajin, dhajmin, grimin dhe bojen e lagur. Materiali i nderthurur eshte dizenjuar qe te largoje papastertite e ngurta.

  • Permbajtja e Alkolit 1
  • Arome portokalli
  Colour/Fit/Size    
  Portokalli    Reg -
  Additional Sizing Info     266mm x 215mm

  Standards    
  EN 12054
  EN 1276

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  IW30 Peceta Pastruese Industriale (50 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: IW30

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Peceta-Pastruese-Industriale-letra-te-lagura

  Produktet e shikuara se fundmi