Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Heq bojen e lagur, vajin, dhjamin, grimin etj. Per perdorim ne duar, vegla dhe siperfaqe. Veprim Antibakterial - efektiv kunder E - Coli, Salmonela, MRSA, Listeri dhe Semundja e Weils. E testuar Dermatologjikisht.

  • Permbajtja e Alkolit 1
  • Arome portokalli
  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg -
  Additional Sizing Info     266mm x 264mm

  Standards    
  EN 12054
  EN 1276

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  IW10 Peceta per Duart (150 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: IW10
  • 1,838 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Peceta-Pastruese-Industriale

  Produktet e shikuara se fundmi