Kjo veshje njeperdorimshe shume e njohur perdoret shume nga industri te ndryshme, eshte e dizenjuar me ngjitje elastike rreth kapucit, bulit mengeve dhe te kembet. Ky produkt eshte i paketuar individualisht dhe i disponueshem ne 2 ngjyra. Navy ose e bardhe dhe masa deri ne 3XL.

  • Kapuc eleastik,menge, kembe dhe bel
  • Hapje me Zinxhire Para
  • Peshe e Lehte
Colour/Fit/Size    
Blu e Erret     Reg M - 3XL
E Bardhe     Reg S - 3XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

ST11 Kominoshe PP 40g

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: ST11

Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Kominoshe-mbrojtese-ndaj-bojrave-pluhurit-dhe-ndoteseve-te-ndryeshme

Produktet e shikuara se fundmi