• D300 Perparese me Lidhese Nje Perdorimshe Higjenike PE

E perdorur gjeresisht ne shume industri, kjo perparese e njohur ka nje litar qafe dhe lidhje perreth belit. Paketimi i sheshte farmaceutik mundeson perdorimin e lehte. E disponueshme ne nje zgjedhje prej pese ngjyrash standarte.


Colour/Fit/Size    
Blu     Reg
E Bardhe     Reg
Additional Sizing Info     69cm x 107cm

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

D300 Perparese me Lidhese Nje Perdorimshe Higjenike PE

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: D300
  • 10 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Perparese-me-Lidhese-Plastike-Higjenike-Njeperdorimshe

Produktet e shikuara se fundmi