• D118 Perparese Higjenike Njeperdorimshe PP Per Vizitore
Te realizuara ne pese madhesi, kjo perparese eshte e veshur vazhdimisht ne punishtet e ushqimit, laboratoret dhe ne zona te tjera te pastra. Pjesa perpara mbyllet me kapese shtrenguese dhe secila perparese eshte e mbeshtjelle ne menyre individuale.

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

D118 Perparese Higjenike Njeperdorimshe PP Per Vizitore

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: D118
  • 181 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Perparese-Plastike-Higjenike-Njeperdorimshe-perparese-visitor

Produktet e shikuara se fundmi