• S896 Kapele Snood

Materiali


 • E dizenjuar specifikisht per ambiente katering, kapelia Snood eshte zgjedhja perfekte kur punohet me ushqim. Rrjeta pasme ofron mbrojtje ekselente per floket nderkohe qe llastiku elastik mbrapa lejon pershtatje komfort.

  • E perbere nga 100% pelhure pambuku per komformitet te shtuar dhe ajrosje
  • Pelhure rrjete per ajrosje te shtuar
  • Mbajtese flokesh mbrapa per mbulim total te flokeve
  • Pjesa mbrapa elastike per te mbajtur flokun te sigurte
  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S896 Kapele Snood

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S896
  • 312 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Veshje-Pune-Profesionale-Doku-Pambuku-bar-restorant-kapuc

  Produktet e shikuara se fundmi

  S896 Kapele Snood

  S896 Kapele Snood

  312 Lekë