Vecorite e produktit

 • Materiali

 • Kjo perparese ujendaluese ofron prakticitet dhe stil. E mundshme ne ngjyre blu te erret dhe te kuqe, vecorite perfshijne nje qafe te rregullueshme dhe lidheset jo ngaterruese.

  • Pelhure ujendaluese per ta mbajtur personin qe e vesh te ngrohte dhe te thate
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Qafe e rregullueshme
  • Lidhese qe nuk ngaterrohen
  Colour/Fit/Size    
  Blu e Erret/Vija te Bardha     Reg -
  E Kuqe/Shirita te Bardhe     Reg -
  Additional Sizing Info     Gj72cm X L95cm

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S849 Perparese Ujendaluese Me Lidhese

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S849
  • 1,136 Lekë
  • 767 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Perparse-Uje-Rezistuese-Kuzhine-Kamarieri-Kamariere

  Produktet e shikuara se fundmi

  S849 Perparese Ujendaluese Me Lidhese