Certifikata

 • Materiali

 • Product information
  Keto doreza jane te prodhuara nga nitrili sintetik, dhe eleminojne rrezikune reaksioneve alergjike te dorezave me lateks. Ka nje thurje te mire per njekapshmeri me te mire ne pjesen e gishtave, per nje pune me te rehatshmene kushte te lageshta dhe te thata. 100 doreza per kuti.

  Vecorite
  Certifikim CE
  Prodhuar nga gome nitrile sintetike
  Doreza nitrili nje-perdorimshe per te eliminuar rrezikun e reaksionit alergjik lidhur me dorezat latex
  Siperfaqe me Teksturë siguron kapje të mire të gishtërinjëve dhe zhdërvjelltësi në kushte të lagështa dhe të thata
  100 doreza per kut

  Pelura: Nitril
  e Veshur me:

  Ngjyrat/Masat:
  Blu - S/7 - XL/10
  E Zeze - S/7 - XL/10

  Standards
  AS/NZS 2161 .2
  AS/NZS 2161 .3
  AS/NZS 2161 .10.1
  EN ISO 374 (G.L.K)
  CE Food Safe

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A925 Doreza Nitrili Higjenike nje Perdorimshe, pa Puder (100 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A925
  • 1,359 Lekë
  • 917 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Nitrili-pa-Puder-Higjenike-nje-Perdorimshe

  Produktet e shikuara se fundmi