Certifikata

 • Materiali

 • E prodhuar nga klorid Poly-Vinyl i cilesise se larte, dorezat tona Vinyl jane shume te buta dhe elastike per super rehati dhe clodhje te dores se perdoruesit. Keto doreza jane pa lateks, te lemuara dhe pa thurje, me kyce te rruazuara. 100 doreza per kuti.

  • Certifikim CE
  • 100% pa lateks
  • Super e butë për rehati superiore të përdoruesit dhe super shtrirje për të zvogëluar lodhjen e dorës
  • Pa DOP
  • I butë dhe i lemur me menge
  • Prodhuar nga klorur poly vinyl chloride
  • 100 doreza per kuti
  Colour/Fit/Size    
  E Tejdukshme     Reg M/8 - XL/10
  Blu     Reg M/8 - XL/10

  Standards    
  CE Food Safe
  CE Cat 1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A905 Doreza Vinyl, pa Puder (100 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A905
  • 802 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Vinili-pa-Puder-Higjenike-nje-Perdorimshe

  Produktet e shikuara se fundmi