Certifikata

 • Materiali

 • E prodhuar nga nje klorid Poli-Vinili i cilesise se larte, dorezat tona Vinyl jane shume te buta me nje super rehati per perdoruesin dhe shume te ngjitura per te lehtesuar lodhjen e dores. Keto doreza jane pa lateks, te lemuara dhe pa thurje, me kyce te rruazuara. 100 doreza per kuti.

  • Certifikim CE
  • Pa DOP
  • Pa GMO
  • te pershtatshme per industrine e ushqimit sepse jane rezistente ndaj grasos, yndyrnat e kafsheve dhe vajrave.
  Colour/Fit/Size    
  E Tejdukshme     Reg M/8 - XL/10
  Blu     Reg M/8 - XL/10

  Standards    
  CE Food Safe
  CE Cat 1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A900 Doreza Vinyl, me Puder (100 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A900
  • 776 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Vinili-me-Puder-Higjenike-nje-Perdorimshe

  Produktet e shikuara se fundmi