Vecorite e produktit

 • Peceta pastruese të përshtatshme për një shumllojshmvri ambjetesh industriale të pastrimit dhe higjenës. Përthith ujë, vaj, tretës dhe kimikate të tjera. Një zëvendësim ideal për leckat tradicionale. Paketuar në një kuti portative të lëvizshme.


  I pershtatshem per nje shumellojshmeri abjente industriale te pastrimit dhe higjenes
  Perthith uje, vaj, tretes dhe kimikate te tjera
  Zevendesim ideal per leckat
  Pushavitje te ulet dhe e forte
  Paketuar ne nje kuti portative te levizshme
  150 piceta individuale te palosura
  Masat e picetes 30cm x 50cm

  Ngjyra/Veshja/Masa
  E Bardhë    Reg -

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  IW90 Peceta të Thata Pastruese Shumë-Qëllimshe (150 peceta)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: IW90
  • 3,443 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Peceta-të-Thata-Pastruese-Shumë-Qëllimshe

  Produktet e shikuara se fundmi