Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Dorashka premium të disponueshme me durueshmëri të lartë që përdor teknologjinë inovatore të kristal grip. Kanë 7 milimetra trashësi për forcë të jashtëzakonshme. Përbërja nitrile sintetike shumë e qëndrueshme e bën këtë dorezë tre herë më të fortë se nitrili i zakonshëm. Ideale për riparimin e prodhimit të autoveturave, elektronikës dhe sektorëve të xhamit. 100 dorashka për kuti.

  Vecorite
  Teknologjia Crystal grip
  Certifikim CE
  Ideale për prodhimin, aplikacionet e bojës, elektronikën dhe trajtimin e xhamit ku silikoni është problematik
  Trashesi 7mil / 0.18mm per force te jashtezakonshme
  100 doreza per kuti
  Ideale per mekaniket, ndertimin, dhe sektore te tjera
  Tre herë më e fortë se nitrili standart
  Perberie nitrili sintetik shume rezistente
  Paketimi i produktit eshte i pershatshem per tu reklamuar ne dyqan.
  te pershtatshme per industrine e ushqimit sepse jane rezistente ndaj grasos, yndyrnat e kafsheve dhe vajrave.

  Materiali: Nitril

  Ngjyrat/Masat:
  Portokalli - M/7 - XL/10

  Standards    
  EN 455 Part 1-4
  CE Food Safe
  EN 420
  EN ISO 374-1:2016 Type C K > 480 mins

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A930 Doreza Nitrili Higjenike nje Perdorimshe Orange HD (100 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A930
  • 3,274 Lekë
  • 2,210 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreza-Nitrili-pa-Puder-Higjenike-nje-Perdorimshe

  Produktet e shikuara se fundmi