• H1177 ARDON AQUA 108 Perparese Ujeduruese

MATERIAL: Plavitex, 350 g/m2 (poliester i mbuluar me PVC)

STANDARD: EN 343, EN 340
MASA: 120 x 120 cm

-perparese me rripa,rezistente nga uji ,yndyrnat dhe enzimat 

-gjatesia e rripit e rregullueshme  

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

H1177 ARDON AQUA 108 Perparese Ujeduruese

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H1177

Produktet e shikuara se fundmi