• H1182 ARDON FS 202 Perparese Ujeduruese

MATERIAL:poliretane i veshur me poliester ,28g/m2

masa:nje

perparese rezitende nga uji ,ngjyre e kuqe me vija te pardha 

shume e lehte dhe material i bute :0.15mm e holle 

rezistente ndaj ujit ,vajrave,enzimave dhe disifektanteve 

gjatesia e rripit e ndryshueshme 

permasat :110x75 cm

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

H1182 ARDON FS 202 Perparese Ujeduruese

  • Marka: ARDON
  • Kodi i produktit: H1182

Produktet e shikuara se fundmi