Certifikata

 • Materiali

 • E prodhuar nga goma e vertete natyrale (mund te shkaktoje alergji ne disa individe), keto doreza kombinojne thurjen e larte me forcen dhe rehatine superiore. 100 doreza per kuti.

  • Certifikim CE
  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg M/8 - XL/10

  Standards    
  CE Food Safe
  CE Cat 1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  A915 Dorezat Lateksi, pa Puder (100 cope)

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: A915
  • 1,390 Lekë
  • 938 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Doreze-Doreza-Lateksi-Latex-Higjenike-nje-Perdorimshe

  Produktet e shikuara se fundmi