• N4240/45/50 Perparese Higjenike PE - Embossed - Trashesia 20µ (50 cope)

Materiali

 • E perdorur gjeresisht ne shume industri, kjo perparese e njohur ka nje litar qafe dhe lidhje perreth belit. Paketimi i sheshte farmaceutik mundeson perdorimin e lehte. E disponueshme ne nje zgjedhje prej pese ngjyrash standarte.

  4240     e bardhe     embossed     80 x 125 cm     trashesia. 20 µ
  4245     e bardhe     embossed     80 x 140 cm     trashesia. 20 µ
  4250     blu               embossed     80 x 125 cm      trashesia. 20 µ

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  N4240/45/50 Perparese Higjenike PE - Embossed - Trashesia 20µ (50 cope)

  • 589 Lekë


  Produkte të ngjashme

  Produktet e shikuara se fundmi