• N8101 Doreza Vinyl, me Puder

Certifikata

 • Materiali

 • E prodhuar nga nje klorid Poli-Vinili i cilesise se larte, dorezat tona Vinyl jane shume te buta me nje super rehati per perdoruesin dhe shume te ngjitura per te lehtesuar lodhjen e dores. Keto doreza jane pa lateks, te lemuara dhe pa thurje, me kyce te rruazuara. 100 doreza per kuti.

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  N8101 Doreza Vinyl, me Puder

  • 638 Lekë


  Produktet e shikuara se fundmi