• N4010/1/2/3/4 PP Kapele Higjenike (100 copa)

Materiali

 • E fryre per ruajtje eficente dhe me nje rrip koke elastik, i perdoreshem ne ambjente te ndryshme duke perfshire proceset e ushqimit dhe manovrimin ne punet e laboatorit. E ndertuar nga Polipropilin i holle dhe qepje rezistente te dyfishte.

  4010     e bardhe
  4011     jeshile
  4012     blu
  4013     e kuqe
  4014     e verdhe

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  N4010/1/2/3/4 PP Kapele Higjenike (100 copa)

  • 402 Lekë


  Produktet e shikuara se fundmi