• N4015/6/7 PP Kapele Higjenike (100 cope)

Materiali

 • E fryre per ruajtje eficente dhe me nje rrip koke elastik, i perdoreshem ne ambjente te ndryshme duke perfshire proceset e ushqimit dhe manovrimin ne punet e laboatorit. E ndertuar nga Polipropilin i holle dhe qepje rezistente te dyfishte.

  4015     e bardhe
  4016     jeshile
  4017     blu

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  N4015/6/7 PP Kapele Higjenike (100 cope)


  Produktet e shikuara se fundmi