Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Mbrojtje te shumte dhe te rehatshme ndaj te gjitha kushteve te motit. Jaka prej gezofi mund te hiqet me zinxhire, po ashtu dhe menget, kjo tregon se kjo eshte nje veshje shume adaptuese. veshja ka xhepa te shumte brenda dhe jashte me zinxhire per te mundesuar me shume siguri personale nderkohe qe shirit i shtuar reflektiv mundeson dukshmeri te rritur ne kushtet e ndricimit te ulet.

  • Xhakete qe mund te vishet ne 3 menyra per shume perdorime
  • Poliester Oxford Rezistent ndaj Gerryerjeve
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Astar qe cmontohet per me shume llojshmeri
  • Menge me zinxhire te jashtem
  • Jake me Hapje me zinghir
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhepa te shumte
  • Xhep telefoni
  • Hapje qendrore para me kopsa
  • Zinxhir i Dyanshem per Hapje te Shpejte
  • Kapuc qe cmontohet
  • Menge dhe fund me thurur
  • Lak per radio
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 4XL
  Blu e Erret     Reg S - 4XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S435 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Bomber

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S435
  • 9,814 Lekë
  • 7,400 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  F440 Xhakete Shiu Klasike IONA™

  F440 Xhakete Shiu Klasike IONA™

  1,219 Lekë 1,805 Lekë

  F441 Pantallona Shiu Klasike IONA™

  F441 Pantallona Shiu Klasike IONA™

  890 Lekë 1,319 Lekë

  S433 Xhakete Iona™ Lite

  S433 Xhakete Iona™ Lite

  4,420 Lekë 6,548 Lekë

  S431 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Traffic

  S431 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Traffic

  7,500 Lekë 10,002 Lekë

  S434 Xhaketa Bomber Iona Lite

  S434 Xhaketa Bomber Iona Lite

  4,062 Lekë 6,017 Lekë

  S482 Pantallona Iona™ Lite, me Shtrese
  S481 Pantallona Iona™Lite

  S481 Pantallona Iona™Lite

  1,757 Lekë 2,602 Lekë

  Etiketimet: Xhakete-Bomber-3-ne-1-Iona

  Produktet e shikuara se fundmi

  S435 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Bomber

  S435 Xhakete 3-ne-1 Iona™ Bomber

  7,400 Lekë 9,814 Lekë