Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kjo xhakete ujeduruese mundeson dukshmeri te larte dhe ju mban te ngrohte dhe te thate. Jaka fleece dhe kycet e thurura sigurojne se nxehtesia ngelet brenda veshjes. Xhepi ID me zinxhir mund te perdoret gjithashtu per mbajtjen e veglave dhe sendeve personale. Dizajni elegant vjen me nje kapuc te mbledhur, qepje ujeduruese dhe akses stampimi.

  • Certifikim CE
  • Poliester Oxford Rezistent ndaj Gerryerjeve
  • Xhakete rezistence dhe ujeduruese me qepje te izoluara
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Shirit reflektues per me shume dukshmeri
  • Astar i Qepur per Izolim Termal
  • 7 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Hapje qendrore para me kopsa
  • Zinxhir i Dyanshem per Hapje te Shpejte
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Te rregullueshme me kopsa
  • Menge e brendshme te Trikotuar
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Gryke Elastike per nje veshje komforte dhe te sigurte
  • Lak per radio
  • Xhepi i ID mund te jete ne dukje ose i fshehur
  • Jeka me shtrese Fleece per ta bllokuar nxehtesine dhe per te rritur ngrohtesine
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Blu e Erret     Reg XS - 3XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1
  EN 342 (0.503M2. K/W(B). X. 3. 2)

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S434 Xhaketa Bomber Iona Lite

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S434
  • 6,017 Lekë
  • 4,062 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhaketa-Bomber-Iona-Lite

  Produktet e shikuara se fundmi

  S434 Xhaketa Bomber Iona Lite

  S434 Xhaketa Bomber Iona Lite

  4,062 Lekë 6,017 Lekë