Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Dizajn bashkekohor, mbrojtje e plote ujeduruese dhe durueshmeri te larte qe e bejne kete jelek ideal per pune ne ambjente te keqija. Jeleku Bomber eshte i mbushur por i lehte, duke lejuar qe ngrohtesia te qendroje brenda. Vecorite perfshijne nja kapak mbulues mbi zinxhirin para dhe nje jake te bute, mbrojtese mjekre per me shume rehati.

  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Astar i Qepur per Izolim Termal
  • Shirit tub reflektiv
  • 9 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhepa te shumte
  • Xhep telefoni
  • Hapje me Zinxhir me mbulim me kopse metalike
  • Kapuc qe paloset nen jake
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Panele me kontrast per mbrojtje ndaj njollave
  • Gryke Elastike per nje veshje komforte dhe te sigurte
  • Jeka me shtrese Fleece per ta bllokuar nxehtesine dhe per te rritur ngrohtesine
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze/Gri     Reg S - XXL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S561 Xhakete RS Bomber-Dy Ngjyreshe

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S561
  • 8,510 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-RS-Bomber-Dy-Ngjyreshe

  Produktet e shikuara se fundmi