Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Mbrojtje e gjithanshme dhe e rehatshme ne te gjitha kushtet e motit. Shtresa e gezofit dhe jaka ndahen nga xhupi, po ashtu dhe me menget me zinxhir, deshmojne se kjo eshte nje veshje shume adaptuese. xhepa te shumte me zinxhire brenda dhe jashte mundesojne siguri te larte personale.

  • Xhakete qe mund te vishet ne 3 menyra per shume perdorime
  • Poliester Oxford Rezistent ndaj Gerryerjeve
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Astar i Qepur per Izolim Termal
  • Astar qe cmontohet per me shume llojshmeri
  • Xhepa te shumte
  • 8 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
  • Xhep telefoni
  • Xhep ne menge
  • Zinxhir i Dyanshem per Hapje te Shpejte
  • Mbyllje me kapak para
  • Kapuc qe cmontohet
  • Menge me zinxhire te jashtem
  • Jake me Hapje me zinghir
  • Menge dhe fund me thurur
  • Unaza D Perpara per celesat ose per id cart
  • Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Blu e Erret     Reg S - 3XL
  E Zeze     Reg S - 3XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  F465 Xhup Shiu Uje Ndaluese 3-ne-1 Bomber

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: F465
  • 9,371 Lekë
  • 6,326 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Dimerore-3-ne-1-Bomber

  Produktet e shikuara se fundmi

  F465 Xhup Shiu Uje Ndaluese 3-ne-1 Bomber