Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Shtrese e bute fleece, mbeshtjellje e thjeshte e durueshme ndaj motit, stil i thjeshte i kombinuar per te bere kete xhakete te preferuar ne cdo kohe. Permiresimet ne xhakete perfshijne nje siperfaqe te bute pushi me mikrofibra per nje ndjesi te bute. Akses  Stampimit me ngjitje ose me qendisje per personalizim.

  • Pelhure ujendaluese per ta mbajtur personin qe e vesh te ngrohte dhe te thate
  • Me Shtrese Fleece per ngrohtesi dhe komfort te larte
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhep telefoni
  • Xhep i brendshem ne kraharor
  • Xhepa me Zinxhire
  • Hapje me Zinxhire Para
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Menge te rregullueshme Hook & loop
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Jeka me shtrese Fleece per ta bllokuar nxehtesine dhe per te rritur ngrohtesine
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Blu e Hapur     Reg S - 3XL
  Blu e Erret     Reg XS - 4XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S538 Xhakete Bomber Moray

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S538
  • 6,540 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Etiketimet: Xhakete-Moray-Bomber-Ujendaluese

  Produktet e shikuara se fundmi