Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Uje-rezistuese shume e mire, kjo xhakete bomber mundeson nje barriere shume te mire kunder shiut dhe eres. Me shtrese me mbushje nga beli deri ne gryke 100g, i cili ruan nxehtesine e trupit per tju mbajtur ngrohte.

  • Pelhure ujendaluese per ta mbajtur personin qe e vesh te ngrohte dhe te thate
  • Qepje Hermetike me Shirit per Mbrojtje me te Madhe
  • Astar i Qepur per Izolim Termal
  • Xhep telefoni
  • Hapje qendrore para me kopsa
  • Hapje me Zinxhire Para
  • 4 xhepa per vendosje te sigurte
  • Bel elastik ne anesore per komfort maksimal
  • Menge elastike
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Lak per radio
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 4XL
  Blu e Erret     Reg S - 4XL

  Standards    
  EN 343 Class 3:1

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S533 Xhakete Bomber Falkirk

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S533
  • 4,924 Lekë
  • 3,201 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Xhup-Dimerore-Uje-Ndaluese-Bomber-Falkirk

  Produktet e shikuara se fundmi

  S533 Xhakete Bomber Falkirk

  S533 Xhakete Bomber Falkirk

  3,201 Lekë 4,924 Lekë