Xhaketa DX4 Baffle përfshin një dizajn ergonomik të trupit të trunguar për të balancuar izolimin dhe rehati. Panelet e mbushura me Insulatex ndihmojnë në mbajtjen e pjesës qendrore të trupit të ngrohtë, ndërsa mëngë të thurura sigurojnë shtrirje dhe lëvizje të pakufizuar. Dy xhepa në krahror me zingjir dhe xhepat e brendshëm ofrojnë shumë hapësirë ruajtjeje të sigurt.

    Dizajni sipas trupit ndihmon balancimin e izolimit dhe rritjen e lirise se levizjes
    Pelhure e Brendshme me Dyngjyrshe
    6 xhepa per hapsire mbajtese me te madhe
    Liber Shenimesh Falas me kete Veshje DX4
    Xhepa me Zinxhir ne Kraharor
    Xhepa anesore me zinxhire
    Xhepa te brendshem
    Mbrojtese per mjekren per me shume mbrojtje
    Shirit tub reflektiv
    Fund i rregullueshem me lidhese
    Fundi mbrapa ne forme harku per me shume mbrojtje
    Menge elastike
    Lak te Zinxhiret
    Ngjyra me kontrast per shtim stilesh
    Dizajn bashkekohor me linja ergonomike
    Zinxhir premium me ngjyra
    E ndertuar me nje prerje aktive
    Dizajn i Regjistruar i Komunitetit Evropian

Pëlhurë e Jashtme: 100% Najlon 65g
Pëlhura  me  Kontrast:  63% Poliestër,  30% Mëndafsh Artificial, 7% Elastan Neoprene 330g
Material Mbushës: Shtresa Insulatex 120g

Colour/Fit/Size     
Gri Metali     Reg S - 3XL
Blu Metro    Reg S - 3XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

DX471 Xhup DX4 Baffle

  • 8,580 Lekë
  • 5,790 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Produkte të ngjashme

DX440 DX4 Detachable Holster Pocket

DX440 DX4 Detachable Holster Pocket

8,990 Lekë 13,322 Lekë

DX441 Kominoshe me Rripa DX4

DX441 Kominoshe me Rripa DX4

9,810 Lekë 14,535 Lekë

DX460 Xhaketë Dimiri DX4

DX460 Xhaketë Dimiri DX4

7,520 Lekë 11,134 Lekë

DX471 Xhup DX4 Baffle

DX471 Xhup DX4 Baffle

5,790 Lekë 8,580 Lekë

DX472 Triko me Kapuç dhe Zinxhir DX4

DX472 Triko me Kapuç dhe Zinxhir DX4

5,720 Lekë 8,467 Lekë

DX474 Xhakete Softshell DX4

DX474 Xhakete Softshell DX4

6,380 Lekë 9,455 Lekë

DX480 Pulover me Zinxhir DX4

DX480 Pulover me Zinxhir DX4

5,600 Lekë 8,298 Lekë

Etiketimet: Xhup-Bubble-per-Meshkuj

Produktet e shikuara se fundmi

DX471 Xhup DX4 Baffle

DX471 Xhup DX4 Baffle

5,790 Lekë 8,580 Lekë