• S535 Xhakete Bomber Moray
Kjo xhakete Pilot me stil klasik eshte perfekte per veshje te zakonshme me xhinse ose pantallona pune. Linjat e renda ruajne nxehtesine brenda dhe mbeshtjella e nejlonit ndihmon ne mbajtjen tuaj te thate. Zinxhiret e forte prej bronxi dhe mbyllja me kopsa e xhepave kompletojne paraqitjen autentike.

    Rezistente ndaj reshjeve
    Me shtrese dhe mbushje te plote per te mbajtur ngrohtesine trupit
    4 xhepa per vendosje te sigurte
    Xhep ne menge
    Xhep i brendshem ne kraharor
    Te gjithe zinxhiret prej bronxi per durushmeri
    Menge te trikotuara per ngrojtesi dhe rehati
    Perimetri me Rige
    Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures

Pëlhurë e Jashtme: 100% Najlon, te Veshur me PA 115g
Pëlhura e Brendshme: 100% Najlon 75g
Material Mbushës: 100% Poliestër 245g

Colour/Fit/Size    
e Zeze    Reg S - 4XL

Shkruani një vlerësim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë

S535 Xhakete Bomber Moray

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S535
  • 6,540 Lekë


Mundësitë e disponueshme


Etiketimet: Xhakete-Bomber

Produktet e shikuara se fundmi