Materiali

 • E paketuar me shtrese te lehte insulatex per izolim termal, Xhaketa e femrave Elbus mundeson nje veshje e cila i pershtatet trupit dhe ofron nje zgjidhje ultra te bute dhe rezistente ndaj ujit per perdorim te jashtem. Teknologjia unike e pelhures mban brenda trupit ngrohtesine duke krijuar nje rehati maksimale te veshjes.

  • Rezistente ndaj reshjeve
  • Peshe e Lehte
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  • Shtresa e brendshme e veshur me isulateks te bute, mban ngrohtesine brenda dhe mbron personin qe e ka veshur.
  • Zinxhir i Dyanshem
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhepa me zinxhire per siguri te shtuar
  • Menge elastike
  • Vend per printim per logon e firmes
  • Fund i rregullueshem me lidhese
  • E dizenjuar per nje veshje komforte
  Pelhure  e  Jashtme:  100%  Najlon 40g
  Pelhura e Brendshme: 100% Najlon55g
  Materiali   Mbushes:   ShtresaInsulatex  300g

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg XS - XXL
  Blu e Erret     Reg XS - XXL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S545 Xhakete Bubble Elbus per Femra

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S545
  • 6,327 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Bubble-per-Femra

  Produktet e shikuara se fundmi