Vecorite e produktit

 • Materiali

 • E paketuar me izolim te lehte insulatex, xhaketa Aspen eshte e shume e lehte, ujerezistuese shume e pershtatshme per veshje te jashteme. Teknologjia unike e pelhures se perdorur bene mbajtjen brenda te ngrohtesise e trupit dhe krijon nje barriere termale per komfort optimal per veshje.

  • Rezistente ndaj reshjeve
  • Peshe e Lehte
  • Shtresa e brendshme e veshur me isulateks te bute, mban ngrohtesine brenda dhe mbron personin qe e ka veshur.
  • 3 xhepa per vendosje te sigurte
  • Xhepa me zinxhire per siguri te shtuar
  • Zinxhir i Dyanshem
  • Menge elastike
  • Fund i rregullueshem me lidhese
  • Vend per printim per logon e firmes
  • E dizenjuar per nje veshje komforte
  • Siperfaqa e pelhures eshte ekstremisht uje resistueses, duke e shperndare ujin nga superfaqja e pelhures
  Pelhure  e  Jashtme:  100%  Najlon 40g
  Pelhura e Brendshme: 100% Najlon55g
  Materiali   Mbushes:   ShtresaInsulatex  300g

  Colour/Fit/Size    
  E Zeze     Reg S - 3XL
  Blu e Erret     Reg S - 3XL

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  S543 Xhakete Bubble Aspen

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: S543
  • 6,434 Lekë


  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Xhakete-Bubble-per-Meshkuj

  Produktet e shikuara se fundmi