Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Kutia ka piceta dhe tampona me extra perthithje per vetem vajin dhe largojne ujin. Kjo cante ju lejon te udhetoni lirshem.

  ABSORBON 20 LITRA

  Lista e Produkteve:

  2 X Tampona

  20 X Peceta

  1 X Lidhese

  1 X Cante Mbetjesh e Verdhe

  1 X Rrip Cante

  1 X Manuali dhe Lista Produkteve

  Colour/Fit/Size    
  E Bardhe     Reg -

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-2
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM60 Pakete Perthithse e Derdhjeve me Base Vaji PW Spill, 20 Litra

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM60

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Vajrave-Pakete-Perthithse-e-Derdhjeve-me-Base-Vaji-PW-Spill-20-Litra

  Produktet e shikuara se fundmi