Vecorite e produktit

 • Certifikata

 • Materiali

 • Tamponi yne perthithes mirembajtes ka lekure te jashtme te nderthurur per te patur nje thithje te shpejt. Ajo perthith me shume se 4 litra lengje me baze vajin dhe ujin.

  Colour/Fit/Size    
  Gri     Reg -

  Additional Sizing Info     120cm x 8cm

  Standards    
  BS 7959-1
  BS 7959-3

  Shkruani një vlerësim

  Shënim: HTML nuk është përkthyer!
      Keq           Mirë

  SM10 Tampon Perthithse e Derdhjeve te Pergjithshme PW Spill

  • Marka: PORTWEST
  • Kodi i produktit: SM10

  Mundësitë e disponueshme


  Produkte të ngjashme

  Etiketimet: Gama-Perthithese-e-Lengjeve-Tampon-Perthithse-e-Derdhjeve-te-Pergjithshme-PW-Spill

  Produktet e shikuara se fundmi